GLASS & CERAMICS / Ceramics / Baluster jar 11865522

nr 1186 5522

BALUSTER JAR

painted plaster. Height: 45 cm, smärre slitage och skador.

bemålad gips. Höjd: 45 cm

Condition: smärre slitage och skador

Withdrawn

Monday May 28 2018
at 18:00:23